Ingo Maurer 24 Karat Blau Flat nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, pozlátko, E14, 10W, L: 18 cm, K: 26cm

Luxus na zeď - Designové nástěnné svítidlo 24 Carat Blue Flat in Gold Leaf Lampa 24 Karat Blau Flat je doslova kouskem zlata na zeď.... více informací »
Ingo Maurer 24 Karat Blau Flat nástěnné světlo
Značka: Ingo Maurer
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Luxus na zeď - Designové nástěnné svítidlo 24 Carat Blue Flat in Gold Leaf Lampa 24 Karat Blau Flat je doslova kouskem zlata na zeď....

Luxus na zeď – Designové nástěnné svítidlo 24 Carat Blue Flat in Gold Leaf Lampa 24 Karat Blau Flat je doslova kouskem zlata na zeď. Toto nástěnné svítidlo je dalším členem rodiny 24 Karat Blau, která přináší do domácnosti luxus. Stínidlo se skládá z akrylové skleněné desky, která je obalena tenkým tlučeným zlatým plátkem a je připevněna naplocho na stěnu před světelný zdroj. Světlo je přes zlatý panel vedeno bočně a velmi diskrétně, čímž vytváří luxusní, neoslňující světelnou atmosféru. Pro individuální design stěny a svítidla lze zakoupit další moduly (viz příslušenství) a můžete se sami stát spolutvůrcem nástěnného svítidla 24 Karat Blau Flat. Přídavné moduly lze umístit vedle základního modelu podle vlastního vkusu a vytvořit tak jedinečné nástěnné svítidlo! Z většího návrhu 6 nebo 7 dalších modulů se doporučuje druhý „základní modul“. Tato řada lamp pochází od designéra Axela Schmida, který je již řadu let součástí tvůrčího týmu Ingo Maurera a vyvinul i dřívější modely této řady.
Hodně prodávaný kus Ingo Maurer 24 Karat Blau Flat nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, pozlátko, E14, 10W, L: 18 cm, K: 26cm můžete nakoupit již dnes tady a teď na našem webu v populární sekci nástěnná svítidla! Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte také na více skvělých kousků značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný produkt Ingo Maurer 24 Karat Blau Flat nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, pozlátko, E14, 10W, L: 18 cm, K: 26cm od kvalitní značky Ingo Maurer jde nakoupit momentálně v akci! Teď v akci 6 599 Kč.