Ideallux Zdobené textilní nástěnné světlo Peter, Obývací pokoj / jídelna, pryskyřice, plátno, PVC, E14, 40W, L: 30.4 cm, K: 45.5cm

Krémově zbarvené nástěnné světlo Peter vnese do domova harmonii a pohodu. Díky ručně zdobené nástěnné základně z... více informací »
Ideallux Zdobené textilní nástěnné světlo Peter
Značka: Ideallux
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Krémově zbarvené nástěnné světlo Peter vnese do domova harmonii a pohodu. Díky ručně zdobené nástěnné základně z...

Krémově zbarvené nástěnné světlo Peter vnese do domova harmonii a pohodu. Díky ručně zdobené nástěnné základně z přírodní pryskyřice a pravoúhlému stínítku z PVC a plátna je toto nástěnné světlo ideální k působivému osvětlení obývacích pokojů zařízených ve venkovském stylu. Je osazeno dvěma žárovkami E14 a vybaveno nástěnným stmívačem, který umožňuje variabilní nastavení jasu. Působí nejen jako dekorativní světelný prvek do interiéru, ale nabízí také velmi příjemné osvětlení.

Tento akční a ve slevě produkt Ideallux Zdobené textilní nástěnné světlo Peter, Obývací pokoj / jídelna, pryskyřice, plátno, PVC, E14, 40W, L: 30.4 cm, K: 45.5cm od kvalitní značky Ideallux pohodlně pořídíte tady teď za výhodné peníze! Teď za akční cenu 6 799 Kč.