Ideallux Nástěnné světlo Kool z cementu, výška 19 cm, Chodba, cement, kov, GU10, 15W, L: 10 cm, K: 19cm

Vertikálně otevřené nástěnné svítidlo Kool s nápadným vzhledem Nástěnná lampa Kool je vyrobena výhradně ze šedého cementu... více informací »
Ideallux Nástěnné světlo Kool z cementu
Značka: Ideallux
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Vertikálně otevřené nástěnné svítidlo Kool s nápadným vzhledem Nástěnná lampa Kool je vyrobena výhradně ze šedého cementu...

Vertikálně otevřené nástěnné svítidlo Kool s nápadným vzhledem Nástěnná lampa Kool je vyrobena výhradně ze šedého cementu a sleduje trend konkrétního vzhledu, který je velmi oblíbený jako prvek v moderním stylu vybavení. Kool je navržen ve tvaru obdélníkového rovnoběžnostěnu. Dvě žárovky GU10 jsou umístěny ve vnitřní kovové konzole. Výsledkem je, že je divák nemůže opticky vidět. Jeho světlo padá ven přes vertikální otvory a vytváří přízvuk nahoru a dolů ve formě dvou světelných kuželů.
Tento levný produkt lze zakoupit také tady na našem webu ve známé rubrice nástěnná svítidla! Vyhledejte si unikátní produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Ideallux. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Ideallux pro své zákazníky prodává vynikající zboží

Tento akční a ve slevě výrobek Ideallux Nástěnné světlo Kool z cementu, výška 19 cm, Chodba, cement, kov, GU10, 15W, L: 10 cm, K: 19cm od dodavatele se skvělou pověstí Ideallux můžete sehnat aktuálně na webu za extra cenu! Zrovna teď v akci za 2 899 Kč.