Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag černá, šířka 53 cm, Chodba, hliník, 22W, Energetická třída: E, L: 53 cm, K: 7.5cm

Nástěnné LED světlo Zig Zag - minimalistický design s nepřímým světlem Zig Zag zaujme puristickým designem, který odpovídá... více informací »
Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag černá
Značka: Ideallux
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné LED světlo Zig Zag - minimalistický design s nepřímým světlem Zig Zag zaujme puristickým designem, který odpovídá...

Nástěnné LED světlo Zig Zag – minimalistický design s nepřímým světlem Zig Zag zaujme puristickým designem, který odpovídá modernímu minimalismu a lze jej integrovat do mnoha současných designů. Světlo je vyzařováno LED diodami na zadní straně plochého obdélníkového předního panelu vyrobeného z monochromatického práškově lakovaného hliníku ve směru ke zdi. Tento typ nepřímého světla poskytuje příjemné celkové osvětlení a je obzvláště užitečný a všestranný na chodbách, ale také v reprezentativních recepcích a saloncích.Často hledaný produkt Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag černá, šířka 53 cm, Chodba, hliník, 22W, Energetická třída: E, L: 53 cm, K: 7.5cm seženete snadno tu na našem webu umístěný v kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé sekce za rozumné peníze!
Tento unikátní produkt Ideallux LED nástěnné světlo Zig jde získat pohodlně tady a teď na našem webu v rubrice nástěnná svítidla! Vyberte si zcela nové produkty z této známé rubriky ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Ideallux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný produkt je k získání také na našem webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Prozkoumejte zlevněné kusy ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci!
Hodně prodávaný kus Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag černá, šířka 53 cm, Chodba, hliník, 22W, Energetická třída: E, L: můžete najít právě teď tu na webu ve známé rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této sekce za báječnou cenu.

Super kousek Ideallux LED nástěnné světlo Zig Zag černá, šířka 53 cm, Chodba, hliník, 22W, Energetická třída: E, L: 53 cm, K: 7.5cm od dodavatele se skvělou pověstí Ideallux k dostání tady nyní napořád výhodně! Teď za akční cenu 3 099 Kč.