Ideallux Flexibilní nástěnné LED světlo Focus, černé, Ložnice, kov, guma, 3W, Energetická třída: G

Černé nástěnné LED světlo s pohyblivým ramenem Moderní nástěnné LED světlo Focus má všestranné uplatnění. Z kulaté... více informací »
Ideallux Flexibilní nástěnné LED světlo Focus
Značka: Ideallux
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Černé nástěnné LED světlo s pohyblivým ramenem Moderní nástěnné LED světlo Focus má všestranné uplatnění. Z kulaté...

Černé nástěnné LED světlo s pohyblivým ramenem Moderní nástěnné LED světlo Focus má všestranné uplatnění. Z kulaté nástěnné základny vychází ohebné rameno, ke kterému je připojena svíticí část. Rameno má kovovou konstrukci orámovanou gumou. Světlo je celé černé. Kromě instalace v ložnici a použití jako čtecí lampička může sloužit také jako bodové osvětlení v obýváku nebo pracovně, nebo k nasvícení například uměleckých děl nebo regálů. Díky vestavěné technologii LED má nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost.
Oblíbený a kvalitní kousek Ideallux Flexibilní nástěnné LED můžete sehnat pohodlně tu v populární rubrice nástěnná svítidla! Mrkněte na oblíbené produkty z naší kategorie snadno online! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Ideallux. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Ideallux vyrábí špičkové zboží. A tady je důkaz.
Tento nejprodávanější produkt Ideallux Flexibilní nástěnné LED světlo Focus, černé, Ložnice, kov, guma, 3W, lze získat bez obtíží na webu v populární kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky z této rubriky za výhodné peníze. To však není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další zboží od dodavatele Ideallux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Ideallux vám může nabídnout top výrobky. za skutečně výhodné peníze!

Tento unikátní kousek Ideallux Flexibilní nástěnné LED světlo Focus, černé, Ložnice, kov, guma, 3W, Energetická třída: G od této skvělé značky Ideallux snadno naleznete u nás nyní trvale výhodně. Pouze nyní za 2 199 Kč.