Hunter Savoy – velký stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, K: 36.5cm

Klasický a nadčasový – stropní ventilátor Savoy Tradiční stropní ventilátor Savoy z dílny společnosti Hunter má vědomě... více informací »
Hunter Savoy – velký stropní
Značka: Hunter
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický a nadčasový – stropní ventilátor Savoy Tradiční stropní ventilátor Savoy z dílny společnosti Hunter má vědomě...

Klasický a nadčasový – stropní ventilátor Savoy Tradiční stropní ventilátor Savoy z dílny společnosti Hunter má vědomě jednoduchý design. Díky své nevýraznosti dokonale zapadne prakticky do každého stylu a má všestranné uplatnění. Ocelové tělo je natřeno na bílo a je perfektně sladěno s pěti otočnými lopatkami. Jedna strana lopatek je stejně bílá a druhá strana lopatek je v barvě světlého dubu. Funkce Ventilátor se může otáčet vpřed a vzad. Posuvný spínač umožňuje libovolně přepínat mezi letním režimem, kdy ventilátor chladí, a zimním režimem, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Zpětný chod umožňuje v zimě až 30% úsporu nákladů na topení v důsledku pohánění teplého vzduchu v místnosti. Ventilátor se ovládá tahovým řetízkem, který umožňuje jeho zapínání, vypínání a změnu rychlosti otáčení lopatek. Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (k dostání v části příslušenství). Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 16 wattů při 93 ot./min. – 39 wattů při 152 ot./min. – 64 wattů při 183 ot./min. Zvláštnosti Ke stropnímu ventilátoru Savoy lze upevnit volitelné světlo. Vhodné modely jsou k dostání v části příslušenství. Ventilátor lze pomocí tyče připevnit na rovný nebo šikmý strop. Ventilátor je vhodný také k připevnění na nižší strop bez tyče. Tento kvalitní produkt Hunter Savoy – velký stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, K: 36.5cm máte možnost sehnat již dnes tu umístěný v kategorii stropní ventilátory. Nyní získáte oblíbené kousky z této kategorie za extra cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další zboží značky Hunter. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Hunter nabízí prvotřídní produkty

Designový výrobek Hunter Savoy – velký stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, máte možnost získat bezstarostně tady u nás v populární rubrice stropní ventilátory! Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Hunter. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Hunter pro vás připravuje top výrobky..

Tento unikátní produkt Hunter Savoy – velký stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, K: 36.5cm od spolehlivé značky Hunter lze pořídit nyní za výhodnou cenu! Akční cena od 6 799 Kč.