Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor... více informací »
Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá
Značka: Hunter
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor...

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor Loki je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Do kulatého svítidla z oceli válcované za studena lze umístit dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo je rozptýleno směrem dolů přes matný kryt. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. To umožňuje, aby byl teplý nebo chladný vzduch v místnosti podle potřeby směrován do obývané zóny. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a svítidlo se ovládají pomocí dodaného dálkového ovládání, které lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 10,4 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°).
Nejprodávanější produkt Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá, Obývací pokoj / získáte již dnes tu v populární kategorii stropní ventilátory se světlem! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci!
Tento unikátní kus máte možnost pořídit lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii stropní ventilátory se světlem! Prozkoumejte vyjímečné zboží z této oblíbené kategorie v akci! Populární dodavatel Hunter svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky. za výborné peníze! Podívejte se sami. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Hunter. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zcela unikátní produkt Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm je k sehnání bez problémů tady na webu zařazený v sekci stropní ventilátory se světlem! Vyhledejte si ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hunter pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. za rozumné peníze. Levný produkt Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá, jde koupit ještě tu ve známé rubrice stropní ventilátory se světlem! Nyní získáte oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova!

Levný výrobek Hunter Loki ventilátor dub světle šedá/černá, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm od oblíbené značky Hunter snadno můžete sehnat zde nyní extra výhodně! Momentálně k dispozici za 6 799 Kč.