Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor... více informací »
Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl
Značka: Hunter
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor...

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor Loki je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Do kulatého svítidla z oceli válcované za studena lze umístit dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo je rozptýleno směrem dolů přes matný kryt. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. To umožňuje, aby byl teplý nebo chladný vzduch v místnosti podle potřeby směrován do obývané zóny. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a svítidlo se ovládají pomocí dodaného dálkového ovládání, které lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 10,4 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°).
Hodně žádaný výrobek Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl, Obývací jde koupit v pohodě tady u nás v oblíbené kategorii stropní ventilátory se světlem! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této populární kategorie za outletovou cenu. Zcela unikátní kus můžete pořídit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené sekci stropní ventilátory se světlem. Nyní najdete parádní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Hunter. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Hunter má top produkty se zárukou dlouhé životnosti!
Tento skvělý produkt Hunter Loki ventilátor dub získáte snadno tady u nás zařazený v rubrice stropní ventilátory se světlem. Nyní si můžete koupit unikátní výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! To ale však není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce Hunter pro vás vyrábí prvotřídní sortiment . Udělejte radost sami sobě!
Oblíbený kousek Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm je dostupný právě nyní na stránkách umístěný v rubrice stropní ventilátory se světlem. Nyní získáte další zboží ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Populární značka Hunter pro své zákazníky dodává kvalitní zboží.. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento vynikající kus Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm od spolehlivé značky Hunter pořídíte zrovna dneska téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 6 799 Kč.