Hunter Loki stropní ventilátor dub bělený/bílá, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor... více informací »
Hunter Loki stropní ventilátor dub bělený/bílá
Značka: Hunter
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor...

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a lampou E27 Moderní dálkově ovládaný stropní ventilátor Loki je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Do kulatého svítidla z oceli válcované za studena lze umístit dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo je rozptýleno směrem dolů přes matný kryt. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. To umožňuje, aby byl teplý nebo chladný vzduch v místnosti podle potřeby směrován do obývané zóny. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a svítidlo se ovládají pomocí dodaného dálkového ovládání, které lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 10,4 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°).Tento unikátní výrobek jde získat pohodlně tu na našem webu v oblíbené kategorii stropní ventilátory se světlem. Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Tato značka Hunter pro vás připravuje kvalitní produkty Vždyť to vidíte sami.
Ve slevě tento kus Hunter Loki stropní ventilátor dub bělený/bílá, Obývací pokoj / můžete pořídit pohodlně tady na webu ve známé sekci stropní ventilátory se světlem. Nyní můžete koupit ostatní výrobky z naší rubriky za výhodné peníze. U nás nabízíme více, mrkněte na další prověřené kousky od výrobce Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Hunter Loki stropní ventilátor dub bělený/bílá, Obývací pokoj / jídelna, laminát, ocel, E27, 28W, K: 42.8cm od výrobce se zárukou kvality Hunter je k dostání na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Na našich stránkách za 6 799 Kč.