Hunter Cabo Frio ventilátor buk tmavý, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, K: 22cm

Třílistý stropní ventilátor Cabo Frio pro vnitřní i venkovní použití Stropní ventilátor Cabo Frio zaujme svým moderním... více informací »
Hunter Cabo Frio ventilátor buk tmavý
Značka: Hunter
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Třílistý stropní ventilátor Cabo Frio pro vnitřní i venkovní použití Stropní ventilátor Cabo Frio zaujme svým moderním...

Třílistý stropní ventilátor Cabo Frio pro vnitřní i venkovní použití Stropní ventilátor Cabo Frio zaujme svým moderním designem a lze jej použít jak uvnitř, tak v chráněných venkovních prostorách, například na krytých terasách. Má tři plastová křídla odolná proti vlhkosti a nerezové robustní pouzdro. Součástí dodávky je 4polohový nástěnný spínač, který však není odolný proti vlhkosti. Funkce Různé rychlosti a úrovně výkonu se nastavují pomocí nástěnného spínače. Prodlužovací tyče lze zakoupit v příslušenství. Ventilátor lze přepnout z letního do zimního režimu pomocí posuvného ovladače na krytu. To znamená, že vzduch v místnosti, který byl ohříván zdrojem tepla, je v místnosti rovnoměrně distribuován. Tím se znatelně šetří náklady na vytápění. Technické specifikace Výkon na rychlost: – 20 W (min.) Při 60,9 ot / min (min.) – 88 W (max.) Při 161 ot / min (max.) zvláštnosti Použitý motor WhisperWind® dělá stropní ventilátor Cabo Frio bezproblémovým i v ložnicích.
Kvalitní produkt Hunter Cabo Frio ventilátor buk tmavý, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, K: 22cm můžete najít bezprostředně tu na našem webu zařazený v rubrice stropní ventilátory! Připravili jsme pro vás další kousky z této známé sekce za báječnou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další zboží od značky Hunter. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt je k dostání bez obtíží na našich stránkách v populární sekci stropní ventilátory. Nyní můžete získat ostatní zboží z naší kategorie za super cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento žádaný produkt máte možnost koupit také tady na našem webu umístěný v sekci stropní ventilátory. Prozkoumejte ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Známý výrobce Hunter nabízí velmi kvalitní produkty za překvapivě výhodnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Ve slevě tento produkt najdete bezstarostně tu na stránkách v kategorii stropní ventilátory. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této kategorie ve výprodejové akci! Oblíbený dodavatel Hunter vám představuje vysoce kvalitní sortiment. za báječné ceny! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento designový výrobek Hunter Cabo Frio ventilátor buk tmavý, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, K: 22cm od kvalitní značky Hunter je k dostání u nás právě za super cenu! Nyní za 6 999 Kč.