Hunter Builder Plus, stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, ocel, dřevo, sklo, E27, 14W, K: 46.1cm

Stropní ventilátor Builder Plus s otočnými lopatkami z tmavého dřeva Příjemné prostředí k bydlení a dostatečné osvětlení:... více informací »
Hunter Builder Plus
Značka: Hunter
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní ventilátor Builder Plus s otočnými lopatkami z tmavého dřeva Příjemné prostředí k bydlení a dostatečné osvětlení:...

Stropní ventilátor Builder Plus s otočnými lopatkami z tmavého dřeva Příjemné prostředí k bydlení a dostatečné osvětlení: stropní ventilátor Builder Plus zvládne obě věci perfektně. Stropní ventilátor je vybaven tichým motorem Whisperwind® a dodává se s vhodným světlem se 3 svítidly. Součástí dodávky jsou i elegantní lopatky ze dřeva, které se dají při montáži otočit kteroukoli stranou dolů. Lopatky jsou provedeny na jedné straně v barvě třešeň a na druhé straně v barvě tmavý vlašský ořech. Funkce Pomocí posuvného vypínače na stropním ventilátoru lze nastavit, zda se mají lopatky otáčet vpřed nebo vzad. Díky tomu je velmi snadné přepnout z letního režimu, kdy ventilátor chladí, na zimní režim, kdy je poháněn teplý vzduch v místnosti. Pomocí dvou tahových řetízků lze samostatně zapínat a vypínat osvětlení a ventilátor. Tahový spínač umožňuje také nastavení tří různých rychlostí otáčení lopatek. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 19 wattů při 79 ot./min. – 38 wattů při 119 ot./min. – 65 wattů při 153 ot./min. Zvláštnosti Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním (k dostání v části příslušenství). Stropní ventilátor Builder Plus lze montovat i na šikmý strop.
Tento akční kousek Hunter Builder Plus, stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, ocel, dřevo, sklo, E27, máte možnost dostat právě nyní tady na stránkách umístěný v sekci stropní ventilátory se světlem! Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nejprodávanější produkt Hunter Builder Plus, stropní, otočné lopatky, najdete přímo tady na stránkách ve známé rubrice stropní ventilátory se světlem. Najděte si akční produkty ve zmiňované sekci v bezva akci.

Unikátní a oblíbený výrobek Hunter Builder Plus, stropní, otočné lopatky, Obývací pokoj / jídelna, ocel, dřevo, sklo, E27, 14W, K: 46.1cm od skvělé značky Hunter seženete právě dnes za báječnou cenu. Teď v akci 4 899 Kč.