Hufnagel Závěsné světlo Royce krémová, nastavitelná výška, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, chintz, E27, 46W

Noble lampa pro teplé světlo - výškově nastavitelná závěsná lampa Royce Díky textilnímu stínítku vyrobenému z chintzu a... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Royce krémová
Značka: Hufnagel
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Noble lampa pro teplé světlo - výškově nastavitelná závěsná lampa Royce Díky textilnímu stínítku vyrobenému z chintzu a...

Noble lampa pro teplé světlo – výškově nastavitelná závěsná lampa Royce Díky textilnímu stínítku vyrobenému z chintzu a klasickému tvaru s odstínem, který se rozšiřuje směrem dolů, umožňuje závěsná lampa Royce zářit každou místnost. Světlo jemně proniká textilem a v kombinaci s mosazným zavěšením, které má matný povrch a je holé, vytváří v místnosti teplé světelné akcenty. Teplé, přirozené barvy spolu ladí stejně dobře jako kulaté tvary lampy. Odpružení Royce lze volit mezi 80 cm a 120 cm, podle vašich požadavků. Vyrobeno v Německu.Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit zrovna na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní získáte ostatní výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu. V očích zákazníků populární značka Hufnagel vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a žádaný produkt Hufnagel Závěsné světlo Royce krémová, nastavitelná výška, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, chintz, E27, 46W originál od výrobce Hufnagel jde získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě nyní za 9 599 Kč.