Hufnagel Závěsné světlo Loop s bílým chintzovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 46W, K: 17cm

Závěsná lampa Loop se stínidlem z bílé chintzové látky Závěsné svítidlo Loop podtrhuje moderní životní styl. Je velmi... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Loop s bílým chintzovým stínidlem
Značka: Hufnagel
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Loop se stínidlem z bílé chintzové látky Závěsné svítidlo Loop podtrhuje moderní životní styl. Je velmi...

Závěsná lampa Loop se stínidlem z bílé chintzové látky Závěsné svítidlo Loop podtrhuje moderní životní styl. Je velmi vhodný do obývacího prostoru nebo nad jídelní stůl. Suspenze je vyrobena z kovu s matným niklovým vzhledem, stínítko je z bílé chintzové látky. Bílá barva lampy přináší do bytu jas, osvětlení Loop vytváří útulnou atmosféru. Smyčka potřebuje světelný zdroj s paticí E27. Jsou možné různé žárovky s paticí E27, včetně energeticky úsporných žárovek, které slibují nízkou spotřebu. Světelný zdroj není součástí dodávky. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu! Tento neodolatelný produkt Hufnagel Závěsné světlo Loop s bílým chintzovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 46W, K: 17cm najdete teď na našem webu umístěný v kategorii závěsná světla! Vyhledejte si skvělé výrobky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní produkty značky Hufnagel. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Hufnagel pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky.
Výjimečný produkt Hufnagel Závěsné světlo Loop s bílým chintzovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 46W, K: 17cm je k dostání teď tady u nás v kategorii závěsná světla. Vyberte si parádní produkty z této známé kategorie v bezva akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Nejprodávanější kousek získáte právě na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní pořídíte skvělé zboží z naší sekce za báječnou cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný produkt Hufnagel Závěsné světlo Loop s bílým chintzovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 46W, K: 17cm od populární značky Hufnagel jde koupit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! K sehnání zrovna v akci za 4 699 Kč.