Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 zdroje, nosník, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E14, 46W, L: 110 cm

Závěsná lampa Bolero šíří jasné světlo pro optimální osvětlení Téměř polokulová, krásná tělesa lampy z opálového skla... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Bolero
Značka: Hufnagel
9 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Bolero šíří jasné světlo pro optimální osvětlení Téměř polokulová, krásná tělesa lampy z opálového skla...

Závěsná lampa Bolero šíří jasné světlo pro optimální osvětlení Téměř polokulová, krásná tělesa lampy z opálového skla závěsné lampy Bolero jsou skutečným poutačem. Ve spojení se zavěšením v matně niklové barvě se tento světelný zdroj jeví jako dekorativní doplněk moderního prostředí a zajišťuje vyvážené světelné podmínky, např. B. v jídelně. Žárovky nejsou součástí balení. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu!Diskontní kousek Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 zdroje, nosník, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E14, 46W, L: 110 cm jde nakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla! Prozkoumejte nové produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Hufnagel. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný výrobek Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 zdroje, nosník, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E14, 46W, L: 110 cm od oblíbené značky Hufnagel snadno můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 9 699 Kč.