Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 žárovky, kulaté, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E27, 46W

Závěsné svítidlo Bolero - tři žárovky Krásná tělesa svítidla z opálového skla se ve tvaru polokoule završují v závěsném... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Bolero
Značka: Hufnagel
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Bolero - tři žárovky Krásná tělesa svítidla z opálového skla se ve tvaru polokoule završují v závěsném...

Závěsné svítidlo Bolero – tři žárovky Krásná tělesa svítidla z opálového skla se ve tvaru polokoule završují v závěsném svítidle Bolero, která může být s matným niklem zbarveným rámem dokonale integrováno do moderního prostředí. Bolero poskytuje dekorativní dodatečné osvětlení s jasným světlem. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní jako záruka exkluzivní kvality svých produktů. Made in Germany!
Nový produkt Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 žárovky, kulaté, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E27, 46W máte možnost koupit právě zde tady a teď na našem webu v populární kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit skvělé zboží z této známé sekce za akční cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Hufnagel. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Hufnagel Závěsné světlo Bolero, naleznete mimo jiné na našem webu umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte další výrobky ze zmíněné rubriky ve slevě! Značka Hufnagel svým zákazníkům dodává špičkové zboží. za dobré peníze!
Výjimečný a žádaný výrobek je k získání právě nyní tu na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Máme pro vás akční produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu!

Tento oblíbený kousek Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 3 žárovky, kulaté, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E27, 46W od společnosti s výborným jménem Hufnagel máte možnost koupit zrovna skutečně výhodně! Cenově vychází na 10 799 Kč.