Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E27, 57W

Stylový německý výrobek: závěsná lampa Bolero Vysoce kvalitní závěsná lampa Bolero se vyznačuje vynikajícím výběrem... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Bolero
Značka: Hufnagel
9 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový německý výrobek: závěsná lampa Bolero Vysoce kvalitní závěsná lampa Bolero se vyznačuje vynikajícím výběrem...

Stylový německý výrobek: závěsná lampa Bolero Vysoce kvalitní závěsná lampa Bolero se vyznačuje vynikajícím výběrem materiálů. Stínidlo z opálového skla stylově kontrastuje se zavěšením z matného niklu. Designová lampa v moderním vzhledu Jednoplamenová lampa si přijde na své s LED světelným zdrojem. Světlo je harmonicky distribuováno v jemně zaobleném stínu skla. Série Bolero poskytuje jednotné, lichotivé osvětlení bez oslnění. Je proto ideální pro jídelní stůl nebo obývací pokoj. Silný nebo jemný, v závislosti na situaci I když je při čtení nebo práci zapotřebí více světla, existují i situace, kdy jsou stmívatelné lampy prospěšné, například romantická večeře.
Zajímavý produkt Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 1 zdroj, Obývací pokoj / jde koupit právě zde na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Mrkněte na oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu. Věhlasný výrobce Hufnagel vyrábí prvotřídní zboží. za mimořádně nízké ceny. A to ještě není vše. Akční produkt můžete sehnat jednoduše na našem webu umístěný v kategorii závěsná světla! Mrkněte na ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na více kousků značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Hufnagel vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky. za rozumné peníze! Přesvědčte se sami.

Tento oblíbený produkt Hufnagel Závěsné světlo Bolero, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, opálové sklo, E27, 57W od skvělého výrobce Hufnagel k dostání v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Akční cena od 9 299 Kč.