Hufnagel Závěsné světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W

Kulatá závěsná lampa Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro závěsnou lampu se zde také udržuje... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Alea
Značka: Hufnagel
11 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatá závěsná lampa Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro závěsnou lampu se zde také udržuje...

Kulatá závěsná lampa Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro závěsnou lampu se zde také udržuje jednoduchý, kulatý design, který se tak hodí k mnoha stylům a typům obytných prostor. Pokud jde o barvu, můžete si vybrat jak důstojné, nadčasové tóny, tak i ty, které upoutají pozornost a se kterými lze nastavit zvláštní akcenty. Stínidlo vyrobené z vysoce kvalitního chintzu je na spodní straně uzavřeno deskou z akrylového skla, takže je zajištěno jemné a rovnoměrné rozložení světla. Vybavením žárovkami s paticí E27 – v případě potřeby lze použít i energeticky úsporné žárovky – je dosaženo odpovídající úrovně jasu. Nejen světelný zdroj v soukromých pokojích, který znamená dlouhodobé potěšení, ale také vždy dobrý tip v oblasti stravování nebo pro osvětlení hotelových pokojů. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu!Zlevněný produkt Hufnagel Závěsné světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj jde pořídit právě teď tady na stránkách v populární rubrice závěsná světla. Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete více kousků od výrobce Hufnagel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Hufnagel Závěsné světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W od známého výrobce Hufnagel je k získání aktuálně levně! Právě lze objednat jen za 11 599 Kč.