Hufnagel Závěsné světlo Alea Loop zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, plast, E27, 46W

Alea Loop: závěsná lampa se šarmem Tato závěsná lampa zaujme svým jedinečným, elegantním a moderním vzhledem. Je skutečným... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Alea Loop zlatá
Značka: Hufnagel
14 099 Kč
Ověřit dostupnost
Alea Loop: závěsná lampa se šarmem Tato závěsná lampa zaujme svým jedinečným, elegantním a moderním vzhledem. Je skutečným...

Alea Loop: závěsná lampa se šarmem Tato závěsná lampa zaujme svým jedinečným, elegantním a moderním vzhledem. Je skutečným vrcholem a zkrášluje každou místnost svým ušlechtilým vzhledem. Lampa jako domácí příslušenství Lampa vydává příjemné, teplé a přesto dostatečně jasné světlo. Díky svému vynikajícímu a zlatému vzhledu se ideálně hodí jako stylový doplněk. Lampa vyrobená z jemných materiálů Použité materiály zahrnují robustní kov a vynikající zlatý list. Tyto materiály dodávají lampě krásný vzhled a zároveň určitou robustnost. Výroba probíhá v Německu. Hodně žádaný produkt jde pořídit mimo jiné na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za super peníze.

Tento velmi oblíbený kus Hufnagel Závěsné světlo Alea Loop zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, plast, E27, 46W od kvalitního výrobce Hufnagel snadno můžete získat momentálně na webu za výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 14 099 Kč.