Hufnagel Závěsné světlo Alea, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W

Textilní závěsná lampa Alea s difuzorem z akrylového skla Závěsná lampa Alea je klasická a jednoduchá a díky svému designu a... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Alea
Značka: Hufnagel
11 599 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní závěsná lampa Alea s difuzorem z akrylového skla Závěsná lampa Alea je klasická a jednoduchá a díky svému designu a...

Textilní závěsná lampa Alea s difuzorem z akrylového skla Závěsná lampa Alea je klasická a jednoduchá a díky svému designu a jemnému barevnému schématu se hodí k mnoha stylům vybavení. Kulaté stínítko je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu a je na spodní straně uzavřeno akrylovou deskou, takže je zaručeno rovnoměrné rozložení světla bez oslnění. Nejen světelný zdroj v soukromých místnostech, ale také vždy dobrý tip v gastronomii nebo pro osvětlení hotelových pokojů. Tento německý výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu.
Tento žádaný produkt lze nakoupit pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Připravili jsme akční produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Známý výrobce Hufnagel má na skladě velmi kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás najdete další skvělé zboží značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Unikátní kus Hufnagel Závěsné světlo Alea, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W máte možnost najít právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova.

Zcela unikátní kus Hufnagel Závěsné světlo Alea, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W od dodavatele s dlouholetou historií Hufnagel snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce v akci. Výhodně za cenu 11 599 Kč.