Hufnagel Závěsné světlo Alea, bílá, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W

Bílá závěsná lampa Alea s kulatým odstínem chintz Závěsné svítidlo Alea je bílé, elegantní a klasické a se svým kulatým... více informací »
Hufnagel Závěsné světlo Alea
Značka: Hufnagel
11 599 Kč
Ověřit dostupnost
Bílá závěsná lampa Alea s kulatým odstínem chintz Závěsné svítidlo Alea je bílé, elegantní a klasické a se svým kulatým...

Bílá závěsná lampa Alea s kulatým odstínem chintz Závěsné svítidlo Alea je bílé, elegantní a klasické a se svým kulatým textilním odstínem vyrobeným z vysoce kvalitního chintzu poskytuje stylovou a zároveň zdrženlivou součást v soukromých místnostech i ve veřejných či gastronomických prostorách. Spodní strana stínítka je pokryta akrylovým plechem, takže světlo může být distribuováno homogenně a bez oslnění. Stejně jako všechny výrobky od tohoto německého výrobce svítidel se závěsné svítidlo Alea vyrábí lokálně v Německu. Vysoce kvalitní materiály a zpracování zaručují dlouhodobý a udržitelný produkt.

Tento neodolatelný produkt Hufnagel Závěsné světlo Alea, bílá, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, kov, E27, 46W od předního výrobce Hufnagel pohodlně dostanete zde nyní ve slevě. Produkt koupíte teď u nás za 11 599 Kč.