Hufnagel Stropní světlo Mara, šampaňská, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm

Stropní svítidlo Chintz Mara s teplým odstínem v šampaňském, vhodné pro použití s energeticky úspornými žárovkami Mara... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Mara
Značka: Hufnagel
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo Chintz Mara s teplým odstínem v šampaňském, vhodné pro použití s energeticky úspornými žárovkami Mara...

Stropní svítidlo Chintz Mara s teplým odstínem v šampaňském, vhodné pro použití s energeticky úspornými žárovkami Mara doporučuje klasický kulatý tvar jako stropní svítidlo pro každý obývací pokoj a také vypadá vhodně a elegantně téměř v každém stylu. Díky zásuvce E27 lze v případě potřeby použít úsporné žárovky, které ve srovnání s klasickou žárovkou mnohonásobně snižují spotřebu energie. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu, který díky svému světlému lesku vypadá elegantně a přitažlivě a povrch v barvě šampaňského dodává místnosti teplé světlo a útulnost. Spodní strana je také pokryta bílým chintzem. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu!Tento zlevněný produkt máte možnost získat pohodlně na našich stránkách v sekci stropní svítidla! Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. Přední dodavatel Hufnagel vám může nabídnout špičkový sortiment ! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Hufnagel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Hufnagel Stropní světlo Mara, šampaňská, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm od značky se skvělou pověstí Hufnagel můžete sehnat momentálně na našich stránkách ve slevě! K sehnání zrovna v akci za 5 199 Kč.