Hufnagel Stropní světlo Havanna s baldachýnem krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E27, 57W, K: 30cm

Distanční stropní svítidlo Havana s perleťovým efektem Kulaté stínidlo ve krémově bílé barvě je hlavní součástí stropní... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Havanna s baldachýnem krémová
Značka: Hufnagel
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Distanční stropní svítidlo Havana s perleťovým efektem Kulaté stínidlo ve krémově bílé barvě je hlavní součástí stropní...

Distanční stropní svítidlo Havana s perleťovým efektem Kulaté stínidlo ve krémově bílé barvě je hlavní součástí stropní lampy Havana, o kterou je velmi snadné se starat s perleťovým efektem. Deštník je omyvatelný a lze jej ošetřit dezinfekčním prostředkem, takže Havana je ideálním osvětlením jak ve stravovacích zařízeních, tak v sektoru péče. Velkým kontrastem k stínidlu je kulatý stropní kryt a krátké zavěšení z mosazi, které svítí matným niklovým povrchem. Světlo ze tří použitých žárovek je jemně vedeno stínidlem. Vhodné žárovky jsou k dispozici v příslušenství. Vyrobeno v Německu. Nejprodávanější produkt Hufnagel Stropní světlo Havanna s baldachýnem krémová, je dostupný aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice stropní svítidla! Najděte si zlevněné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hufnagel pro své zákazníky prodává top produkty. Nové kousky každý den. Tento neodolatelný produkt pořídíte v pohodě tady na našich stránkách v sekci stropní svítidla. Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Hufnagel dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment. Přesvědčte se!
Tento skvělý produkt Hufnagel Stropní světlo Havanna s baldachýnem krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E27, 57W, K: 30cm lze koupit ještě tu v kategorii stropní svítidla. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z naší kategorie za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další kousky od značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Hufnagel pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní a oblíbený produkt Hufnagel Stropní světlo Havanna s baldachýnem krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E27, 57W, K: 30cm s osvědčenou značkou Hufnagel získáte tady nyní za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 999 Kč.