Hufnagel Stropní světlo Aurelia stmívatelné zlaté 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, textil, 30W, K: 8cm

Mnohostranné stmívatelné LED stropní svítidlo Aurelia Aurelia je kulaté, minimalistické LED stropní svítidlo, které je díky... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Aurelia stmívatelné zlaté 60 cm
Značka: Hufnagel
12 899 Kč
Ověřit dostupnost
Mnohostranné stmívatelné LED stropní svítidlo Aurelia Aurelia je kulaté, minimalistické LED stropní svítidlo, které je díky...

Mnohostranné stmívatelné LED stropní svítidlo Aurelia Aurelia je kulaté, minimalistické LED stropní svítidlo, které je díky svému jednoduchému a elegantnímu vzhledu ideální pro širokou škálu stylů interiérového designu. Díky zlaté kartáčované strukturní fólii připevněné k rámu vypadá toto svítidlo zároveň ušlechtile. Ve svítidle je integrována funkce Switch-&-Dim. Díky tomu lze svítidlo ztlumit bez velkého úsilí pomocí standardního, již přítomného nástěnného vypínače. Instalace zvláštního stmívače proto již není nutná. Stmívání probíhá v rozsahu 10% až 100%. Světlo se rozsvítí a zhasne jedním stisknutím vypínače. Pokud je vypínač stisknutý dvakrát přímo po sobě, spustí se proces stmívání, který se zastaví při dalším dvojnásobném stisku. Tím se zvolí požadovaný jas. Výrobce, jehož výrobky jsou vyráběny výhradně v Německu, zaručuje díky patentované technologii LED dokonalé osvětlení místnosti. Stropní svítidlo Aurelia je univerzální a konvertibilní, takže jej lze snadno přeměnit na závěsné světlo se zavěšením max. 150 cm pomocí závěsu, který lze zakoupit v příslušenství.
Tento velmi žádaný produkt Hufnagel Stropní světlo Aurelia stmívatelné zlaté 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, textil, 30W, K: je k získání prostě tady na stránkách v oblíbené kategorii stropní svítidla. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Hufnagel. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Hufnagel Stropní světlo Aurelia stmívatelné zlaté 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, textil, 30W, K: 8cm od populárního výrobce Hufnagel jednoduše můžete získat bezpečně online za akční cenu! Ceny již od 12 899 Kč.