Hufnagel Stropní světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm

Kulaté stropní svítidlo Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro stropní světlo je zde také udržováno v... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Alea
Značka: Hufnagel
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté stropní svítidlo Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro stropní světlo je zde také udržováno v...

Kulaté stropní svítidlo Alea s krytem z akrylového skla Velmi klasickým způsobem pro stropní světlo je zde také udržováno v jednoduchém, kulatém designu a zapadá tak do mnoha stylů a typů obytných prostor. Pokud jde o barvu, upoutá přímo pozornost, a proto jej lze použít k nastavení zvláštních akcentů. Stínidlo vyrobené z vysoce kvalitního chintzu je na spodní straně uzavřeno deskou z akrylového skla, takže je zajištěno jemné a rovnoměrné rozložení světla. Vybavením žárovkami s paticí E27 – v případě potřeby lze použít i energeticky úsporné žárovky – je dosaženo odpovídající úrovně jasu. Nejen světelný zdroj v soukromých pokojích, který znamená dlouhodobé potěšení, ale také vždy dobrý tip v oblasti stravování nebo pro osvětlení hotelových pokojů. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu! Tento oblíbený produkt Hufnagel Stropní světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm dostanete v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci stropní svítidla! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny.
Ve slevě tento produkt Hufnagel Stropní světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové máte možnost najít právě zde tu na webu v populární kategorii stropní svítidla. Připravili jsme pro vás podobné zboží z této rubriky za outletovou cenu! Oblíbený a akční produkt naleznete bezstarostně na našich stránkách zařazený v rubrice stropní svítidla! Nyní koupíte zcela nové zboží z této sekce za super cenu. Tento vyjímečný výrobce Hufnagel dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží.!

Hodně oblíbený produkt Hufnagel Stropní světlo Alea, rubínově červená, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm s pečetí kvality od značky Hufnagel jde koupit aktuálně za super peníze! Cenově vychází na 8 599 Kč.