Hufnagel Stropní světlo Alea, břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm

Textilní stropní svítidlo Alea v kulatém tvaru Klasičtější a praktičtější už nemůže být: Kulaté stropní svítidlo Alea je... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Alea
Značka: Hufnagel
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní stropní svítidlo Alea v kulatém tvaru Klasičtější a praktičtější už nemůže být: Kulaté stropní svítidlo Alea je...

Textilní stropní svítidlo Alea v kulatém tvaru Klasičtější a praktičtější už nemůže být: Kulaté stropní svítidlo Alea je vhodné pro širokou škálu místností. Poskytuje obecné osvětlení stylovým a zdrženlivým způsobem. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu a ve spodní části bylo zakryto akrylovou deskou, takže je zaručeno osvětlení bez oslnění. Nejen dokonalý zdroj světla v soukromých místnostech, ale také vždy dobrý tip v gastronomii nebo pro osvětlení hotelových pokojů. Vyrobeno v Německu Unikátní a oblíbený produkt máte možnost získat pohodlně tu na našich stránkách v populární sekci závěsná světla! Pořiďte si nové kousky z naší kategorie za super cenu!
Hodně prodávaný produkt Hufnagel Stropní světlo Alea, břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm můžete získat aktuálně tu na webu v rubrice závěsná světla! Prozkoumejte unikátní produkty z této známé kategorie za výhodné peníze. Přední dodavatel Hufnagel má k dispozici skvělé výrobky za opravdu výhodné peníze! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele Hufnagel. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Hufnagel Stropní světlo Alea, břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm od známého předního výrobce Hufnagel k dostání právě teď u nás ve výhodné akci! Ceny již od 8 599 Kč.