Hufnagel Stropní světlo Alea, bílé, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm

Kulaté stropní světlo Alea s bílým stínítkem z bramborové lampy - Vyrobeno v Německu Kvalitní materiály a pečlivé zpracování... více informací »
Hufnagel Stropní světlo Alea
Značka: Hufnagel
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté stropní světlo Alea s bílým stínítkem z bramborové lampy - Vyrobeno v Německu Kvalitní materiály a pečlivé zpracování...

Kulaté stropní světlo Alea s bílým stínítkem z bramborové lampy – Vyrobeno v Německu Kvalitní materiály a pečlivé zpracování tvoří základ pro exkluzivní světelné objekty pro tohoto výrobce, který vyrábí v Německu. Stropní světlo Alea se skládá z bílého stínidla z chintzu, který je na spodní straně pokryt akrylovou skleněnou deskou, takže je zaručeno, že emitující světlo nebude oslňovat. Toto stropní svítidlo nabízí perfektní celkové osvětlení v mnoha místnostech – ať už doma nebo v komerčních místnostech, jako jsou například hotelové pokoje a chodby nebo jiné gastronomické prostory. Kvalitní a levný produkt můžete pořídit snadno tu na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ostatní zboží z naší sekce za extra cenu.
Často hledaný produkt Hufnagel Stropní světlo Alea, bílé, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm je dostupný mimo jiné tady na našem webu v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu.
Nový produkt můžete najít bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této kategorie za výborné peníze.

Tento diskontní výrobek Hufnagel Stropní světlo Alea, bílé, Obývací pokoj / jídelna, Chintz, akrylové sklo, E27, 46W, K: 11cm od kvalitní značky Hufnagel pohodlně získáte tady a teď ve výprodejové akci! Ceny od 8 599 Kč.