Hufnagel Stolní lampa Alea Loop s pozlacením, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, plast, E27, 57W, K: 75cm

Stolní lampa Alea Loop - vynikající doplněk každého domova Tato výškově nastavitelná stolní lampa je skutečně poutačem... více informací »
Hufnagel Stolní lampa Alea Loop s pozlacením
Značka: Hufnagel
11 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Alea Loop - vynikající doplněk každého domova Tato výškově nastavitelná stolní lampa je skutečně poutačem...

Stolní lampa Alea Loop – vynikající doplněk každého domova Tato výškově nastavitelná stolní lampa je skutečně poutačem pozornosti. K relativně jednoduchému, ale vysoce kvalitnímu kovovému patici lampy je přidáno speciální stínidlo. Stolní lampa s hodnotným odstínem Stín je zcela pokryt zlatým listem, což podtrhuje exkluzivní charakter tohoto uměleckého díla. Výroba v Německu podléhá nejvyšším standardům. Unikátní světelný vývoj lampy Ale není to jen vzhled, který těží z použití skutečného zlatého listu. To má za následek obzvláště teplé a jedinečně rozptýlené světlo v této oblasti. Tento jedinečný kousek přitahuje pozornost jak při vypnutí, tak při zapnutí a vytváří tak neporovnatelnou atmosféru.

Ve slevě produkt Hufnagel Stolní lampa Alea Loop s pozlacením, Obývací pokoj / jídelna, kov, pozlátko, plast, E27, 57W, K: 75cm od spolehlivého výrobce Hufnagel snadno získáte tady a teď právě za outletovou cenu! Nyní pořídíte za 11 399 Kč.