Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear, 30 cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 57W, K: 24cm

Skleněné závěsné svítidlo Čiré s červeným textilním zavěšením a kupolovitým stínidlem Závěsné svítidlo z čirého skla,... více informací »
Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear
Značka: Hufnagel
6 099 Kč
Ověřit dostupnost
Skleněné závěsné svítidlo Čiré s červeným textilním zavěšením a kupolovitým stínidlem Závěsné svítidlo z čirého skla,...

Skleněné závěsné svítidlo Čiré s červeným textilním zavěšením a kupolovitým stínidlem Závěsné svítidlo z čirého skla, jehož kupolovité stínidlo je vyrobeno z kouřového skla, je moderní a nadčasové zároveň. Držák lampy připevněný ke stínítku a mosazná stropní růžice mají matný niklový povrch. Tato barevná kombinace a vybrané materiály jsou harmonicky harmonické a jsou opticky přerušeny červeným textilním odpružením. Díky tomu lampa vypadá velmi moderně a je skvělým osvětlovacím objektem, který odpovídá různým stylům interiéru. Skleněný odstín odhaluje použitou osvětlovací látku. Clear vypadá obzvláště stylově s žárovkou E27 s technologií vláken nebo s optikou z uhlíkových vláken. Pokud je vybrán světelný zdroj, který lze ztlumit pomocí nástěnného spínače, lze jas závěsného světla Clear trvale ztlumit. Vyrobeno v Německu.

Oblíbený a akční produkt Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear, 30 cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 57W, K: 24cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hufnagel naleznete právě dnes za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 6 099 Kč.