Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear, 23 cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 57W, K: 26cm

Stylová kombinace barev a materiálů - jasné závěsné světlo Clear je závěsná lampa vyrobená z mosazi, kouřového skla a... více informací »
Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear
Značka: Hufnagel
6 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová kombinace barev a materiálů - jasné závěsné světlo Clear je závěsná lampa vyrobená z mosazi, kouřového skla a...

Stylová kombinace barev a materiálů – jasné závěsné světlo Clear je závěsná lampa vyrobená z mosazi, kouřového skla a textilu. Mosazný baldachýn s matným niklovým povrchem a skleněné stínidlo z kouřového skla jsou velmi harmonicky sladěny. Držák lampy je také vyroben z mosazi s niklovým povrchem. Moderním barevným zvýrazněním je červený textilní kabel, který spojuje stínidlo a vrchlík. Clear je proto ideálním osvětlením moderních obývacích pokojů, které umožňuje jasný pohled na použitou osvětlovací látku. Pokud zvolíte světelný zdroj, který lze ztlumit pomocí nástěnného spínače, lze jas tohoto závěsného světla Clear pomocí vypínače trvale ztlumit. Vyrobeno v Německu.
Tento kvalitní kus Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear, 23 cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 57W, K: 26cm máte možnost sehnat prostě tu na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Vyberte si další kusy ze zmíněné sekce snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Výjimečný produkt máte možnost koupit zrovna tady na webu v populární sekci závěsná světla. Vyhledejte si kvalitní produkty z této oblíbené kategorie ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Hufnagel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento exkluzivní produkt je k získání aktuálně na našem webu v populární kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární rubriky za parádní cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Hufnagel vám nabízí kvalitní sortiment za skutečně výhodné peníze. Udělejte radost sami sobě!
Levný produkt je k dispozici právě nyní na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Vyberte si unikátní výrobky ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Hufnagel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Hufnagel Skleněné závěsné světlo Clear, 23 cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 57W, K: 26cm od výrobce s dobrým jménem Hufnagel pohodlně pořídíte právě za mimořádně nízkou cenu. Ceny již od 6 099 Kč.