Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje... více informací »
Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara
Značka: Hufnagel
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje...

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje klasický kulatý tvar jako stropní svítidlo pro každý obývací pokoj a také vypadá vhodně a elegantně téměř v každém stylu. V případě potřeby je možné použít energeticky úsporné žárovky vybavené paticí E27, které ve srovnání s klasickou žárovkou mnohonásobně snižují spotřebu energie. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu, který díky svému světlému lesku vypadá elegantně a přitažlivě. Spodní strana je také pokryta bílým chintzem. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu! Povedený výrobek Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm můžete sehnat rovněž na webu v oblíbené kategorii stropní svítidla! Vyberte si zcela nové zboží ve zmíněné sekci v akci! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Hufnagel. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Hufnagel pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment. Však to vidíte sami.

Tento žádaný produkt Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm od skvělé značky Hufnagel je dostupný zde teď právě za extra cenu. Nabídka již od 6 399 Kč.