Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje... více informací »
Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara
Značka: Hufnagel
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje...

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínítkem v šedo-hnědé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje klasický kulatý tvar jako stropní svítidlo pro každý obývací pokoj a také vypadá vhodně a elegantně téměř v každém stylu. Díky zásuvce E27 lze v případě potřeby použít úsporné žárovky, které ve srovnání s klasickou žárovkou mnohonásobně snižují spotřebu energie. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu, který díky svému světlému lesku vypadá elegantně a přitažlivě. Spodní strana je také pokryta bílým chintzem. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu! Hodně žádaný produkt Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm jde koupit aktuálně tady u nás umístěný v sekci stropní svítidla! Mrkněte na nové produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přední výrobce Hufnagel pro své zákazníky poskytuje top výrobky.. U nás nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Hufnagel Šedohnědé stropní světlo Mara, 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm od odblíbeného výrobce Hufnagel máte možnost nakoupit na našich stránkách pořád výhodně! Právě nyní za 5 699 Kč.