Hufnagel Saturn nastavitelné závěsné světlo, mosazný vzhled, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 77W

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Saturn s okouzlujícím stínidlem Závěsná lampa Saturn je okouzlujícím poutačem. To je... více informací »
Hufnagel Saturn nastavitelné závěsné světlo
Značka: Hufnagel
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Saturn s okouzlujícím stínidlem Závěsná lampa Saturn je okouzlujícím poutačem. To je...

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Saturn s okouzlujícím stínidlem Závěsná lampa Saturn je okouzlujícím poutačem. To je zajištěno hezkým skleněným stínidlem v alabastrové optice. Kónický a zužující se tvar korunuje krásná mosazná kapuce. Závěs je k němu připevněn spirálovým kabelem. Díky výškové nastavitelnosti je Saturn perfektní lampou nad stolem. Může viset jako samostatná lampa nad kuchyňským stolem. Ve dvojicích přitahují také podlouhlý jídelní stůl. Maximální zavěšení: 150 cm. Německá kvalitní lampa. Hodně povedený produkt máte možnost najít teď tady na stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu!

Kvalitní produkt najdete bez obtíží na našich stránkách v rubrice závěsná světla! Najděte si parádní produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. To není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Hufnagel. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Ve slevě produkt lze nakoupit teď tu na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Hufnagel. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Hufnagel Saturn nastavitelné závěsné světlo, mosazný vzhled, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 77W od známé značky Hufnagel máte možnost získat na našich stránkách nyní za super cenu. Teď za akční cenu 3 599 Kč.