Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů, krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E14, 30W

lustr z pěti lamp Havana s moderním vzhledem Tento lustr z rodiny světel v Havaně je světelný objekt s pěti plameny, který naplní... více informací »
Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů
Značka: Hufnagel
23 099 Kč
Ověřit dostupnost
lustr z pěti lamp Havana s moderním vzhledem Tento lustr z rodiny světel v Havaně je světelný objekt s pěti plameny, který naplní...

lustr z pěti lamp Havana s moderním vzhledem Tento lustr z rodiny světel v Havaně je světelný objekt s pěti plameny, který naplní každou místnost jednoduchou elegancí. Německý výrobce používá vysoce kvalitní materiály a kombinuje je s moderními barvami a skvělou funkčností. lustr Havana se skládá z velmi jednoduše navrženého rámu vyrobeného z mosazi a zakončeného matným niklovým povrchem. lustr nabízí prostor pro pět stínidel ve tvaru kužele, které jsou navrženy s krémově bílým perleťovým efektem. Deštníky jsou velmi snadno ošetřitelné, omyvatelné a lze je dokonce ošetřit dezinfekčním prostředkem. Havana je ideálním osvětlením v moderních pokojích i ve stravovacím sektoru. Vyrobeno v Německu.
Nový produkt Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů, krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, máte možnost nakoupit prostě tady na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás akční produkty z této sekce za extra cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel Hufnagel má skvělé zboží
Tento velmi žádaný produkt najdete již dnes tu na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit nové kousky ze zmíněné kategorie ve slevě! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Hufnagel má v nabídce prvotřídní výrobky.

Tento kvalitní produkt můžete nakoupit právě teď tady na stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní koupíte podobné produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Hodně žádaný produkt Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů, krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E14, 30W jde koupit bez obtíží tu na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla. Najděte si nové výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny!
Tento kvalitní a levný produkt Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů, krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E14, 30W jde nakoupit bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní si můžete pořídit ostatní kusy ve zmíněné sekci za výborné peníze. Značka Hufnagel dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Oblíbený výrobek Hufnagel Lustr Havanna 5 máte možnost získat již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze!

Hodně oblíbený produkt Hufnagel Lustr Havanna 5 zdrojů, krémová, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, plast, E14, 30W od odblíbeného výrobce Hufnagel jednoduše pořídíte momentálně opravdu levně! Akční cena 23 099 Kč.