Hufnagel Loop nastavitelná stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 57W, K: 165cm

Krásná stojata lampa Loop pro útulný domov Estetický je bílý odstín chintz, který vyzařuje teplé a měkké světlo. Rám je... více informací »
Hufnagel Loop nastavitelná stojací lampa
Značka: Hufnagel
15 699 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná stojata lampa Loop pro útulný domov Estetický je bílý odstín chintz, který vyzařuje teplé a měkké světlo. Rám je...

Krásná stojata lampa Loop pro útulný domov Estetický je bílý odstín chintz, který vyzařuje teplé a měkké světlo. Rám je vyroben z matného kovu v niklové barvě a je výškově nastavitelný až do 165 cm. Úhlové rameno lampy je otočné a lze jej snadno uvést do požadované polohy. Funkční a praktické Díky těmto funkcím je lampa praktickou lampou na čtení a práci, která by si brzy mohla najít místo vedle pohodlného křesla. Dodá místnosti útulnou atmosféru a zve vás k pobytu. Vysoká kvalita v kombinaci s elegantním vzhledem Lampa byla vyrobena německým výrobcem, který dokázal spojit vysoké standardy kvality s elegantním designem.

Tento neodolatelný výrobek Hufnagel Loop nastavitelná stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, kov, chintz, E27, 57W, K: 165cm od této skvělé značky Hufnagel jde získat právě za akční cenu! Akční cena 15 699 Kč.