Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W taupe, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již... více informací »
Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W taupe
Značka: Hufnagel
28 299 Kč
Ověřit dostupnost
Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již...

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již naznačuje tvar, protože toto kulaté LED světlo má uvnitř volný prostor, kterým divák vidí kulatý stropní kryt a tři kyvadlové ocelové kabely. Stínidlo od Donut je vyrobeno z chintzu a na spodní straně je pokryto polykarbonátovým krytem v bílé barvě. LED diody za ním jsou trvale instalovány a svítí světlo do místnosti bez oslnění a poskytují nepřímou světelnou složku 10 procent. Jas lze regulovat individuálně pomocí stmívače fázového řezu. Závěsné LED osvětlení Donut je zavěšeno na třech ocelových kabelech, které lze během montáže jednotlivě zkrátit. Donut je moderní svítidlo pro obývací pokoje s různými styly vybavení. Vyrobeno v Německu. Oblíbený výrobek Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W taupe, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W lze zakoupit bez obtíží tady a teď na našem webu v populární sekci závěsná světla. Nyní můžete získat akční výrobky ve zmiňované sekci za výhodné peníze!

Zcela unikátní produkt Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W taupe, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W od dodavatele zboží Hufnagel jde koupit zrovna dneska trvale výhodně. Aktuálně v akci za 28 299 Kč.