Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již... více informací »
Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W oranžová
Značka: Hufnagel
28 299 Kč
Ověřit dostupnost
Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již...

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již naznačuje tvar, protože toto kulaté LED světlo má uvnitř volný prostor, kterým divák vidí kulatý stropní kryt a tři kyvadlové ocelové kabely. Stínidlo od Donut je vyrobeno z chintzu a na spodní straně je pokryto polykarbonátovým krytem v bílé barvě. LED diody za ním jsou trvale instalovány a svítí světlo do místnosti bez oslnění a poskytují nepřímou světelnou složku 10 procent. Jas lze regulovat individuálně pomocí stmívače fázového řezu. Závěsné LED osvětlení Donut je zavěšeno na třech ocelových kabelech, které lze během montáže jednotlivě zkrátit. Donut je moderní svítidlo pro obývací pokoje s různými styly vybavení. Vyrobeno v Německu.Tento diskontní kus Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W oranžová, Obývací pokoj lze získat rovnou na webu v rubrice závěsná světla. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! To není všechno, máme toho více! Mrkněte na další skvělé produkty od značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento akční produkt Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W jde sehnat právě tu na našem webu umístěný v rubrice závěsná světla! Najděte si parádní výrobky z této známé rubriky za výhodné peníze.

Tento designový výrobek Hufnagel LED závěsné světlo Donut 34 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 34W od kvalitní společnosti Hufnagel snadno můžete sehnat právě teď u nás ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 28 299 Kč.