Hufnagel LED závěsné světlo Donut 22 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 22W

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již... více informací »
Hufnagel LED závěsné světlo Donut 22 W oranžová
Značka: Hufnagel
20 199 Kč
Ověřit dostupnost
Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již...

Výjimečné LED závěsné světlo Donut, stmívatelné stmívačem na zadní hraně Název tohoto závěsného světla Donut již naznačuje tvar, protože toto kulaté LED světlo má uvnitř volný prostor, kterým divák vidí kulatý stropní kryt a tři kyvadlové ocelové kabely. Stínidlo od Donut je vyrobeno z chintzu a na spodní straně je pokryto polykarbonátovým krytem v bílé barvě. LED diody za ním jsou trvale instalovány a svítí světlo do místnosti bez oslnění a poskytují nepřímou světelnou složku 10 procent. Jas lze regulovat individuálně pomocí stmívače fázového řezu. Závěsné LED osvětlení Donut je zavěšeno na třech ocelových kabelech, které lze během montáže jednotlivě zkrátit. Donut je moderní svítidlo pro obývací pokoje s různými styly vybavení. Vyrobeno v Německu.
Velmi prodávaný produkt lze získat pohodlně tady u nás v populární sekci závěsná světla. Najděte si akční zboží z naší rubriky v akci! Významný výrobce Hufnagel pro své zákazníky dodává top zboží Však to vidíte sami. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další zboží značky Hufnagel. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Hodně prodávaný výrobek Hufnagel LED závěsné světlo Donut 22 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, pořídíte právě tu na našem webu v kategorii závěsná světla! Pořiďte si kvalitní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Známý dodavatel Hufnagel nabízí špičkové produkty.!

Výjimečný a žádaný výrobek Hufnagel LED závěsné světlo Donut 22 W oranžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, chintz, 22W od kvalitního výrobce Hufnagel snadno naleznete právě teď u nás ve výhodné akci! Aktuálně v akci od 20 199 Kč.