Hufnagel Břidlicově šedé stropní světlo Mara, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínidlem v tmavě břidlicově šedé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara... více informací »
Hufnagel Břidlicově šedé stropní světlo Mara
Značka: Hufnagel
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Chintzové stropní svítidlo Mara se stínidlem v tmavě břidlicově šedé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara...

Chintzové stropní svítidlo Mara se stínidlem v tmavě břidlicově šedé barvě, vhodné pro použití s úspornými zářivkami Mara doporučuje klasický kulatý tvar jako stropní svítidlo pro každý obývací pokoj a také vypadá vhodně a elegantně téměř v každém stylu. Díky zásuvce E27 lze v případě potřeby použít úsporné žárovky, které ve srovnání s klasickou žárovkou mnohonásobně snižují spotřebu energie. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního chintzu, který díky svému světlému lesku vypadá elegantně a přitažlivě. Spodní strana je také pokryta bílým chintzem. Tento výrobce vyvíjí a vyrábí designově orientovaná světla z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosaz nebo ručně foukané sklo, a vyznačuje se vysokou úrovní vertikální integrace jako záruka exkluzivní kvality svých výrobků. Vyrobeno v Německu!
Nejprodávanější produkt Hufnagel Břidlicově šedé stropní světlo Mara, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm máte možnost koupit prostě tady u nás umístěný v rubrice stropní svítidla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu.

Designový výrobek Hufnagel Břidlicově šedé stropní světlo Mara, 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, chintz, E27, 57W, K: 17cm od výrobce s dlouholetou historií Hufnagel lze nakoupit zrovna dnes extra výhodně! Momentálně v akci za 5 199 Kč.