Hufnagel Aurelia – stmívatelné LED stropní světlo, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 30W, K: 7cm

Stmívatelné pomocí nástěnného vypínače - LED stropní svítidlo Aurelia Kulaté minimalistické LED stropní světlo je... více informací »
Hufnagel Aurelia - stmívatelné LED stropní světlo
Značka: Hufnagel
12 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné pomocí nástěnného vypínače - LED stropní svítidlo Aurelia Kulaté minimalistické LED stropní světlo je...

Stmívatelné pomocí nástěnného vypínače – LED stropní svítidlo Aurelia Kulaté minimalistické LED stropní světlo je všestranně použitelné. Vzhledem ke svému jednoduchému a decentnímu vzhledu se přizpůsobí široké škále stylů zařízení. Díky stříbrné kartáčované strukturní fólii připevněné k rámu vypadá toto svítidlo zároveň ušlechtile. Díky integrované funkci Switch-&-Dim lze toto svítidlo stmívat bez velkých nákladů pomocí stávajícího standardního nástěnného vypínače. Instalace samostatného stmívače proto již není nutná. Stmívání probíhá v rozmezí 10% až 100%. Světlo se rozsvěcuje a zhasíná obvyklým jednorázovým použitím vypínače. Pokud je vypínač stisknut bezprostředně dvakrát za sebou, začne proces stmívání. Dalším dvojitým stiskem se proces stmívání zastaví a vybere se požadovaný jas. Použitím nejnovější patentované technologie LED garantuje výrobce, jehož výrobky jsou vyráběny výhradně v Německu, perfektní osvětlení. Jako příslušenství pro toto svítidlo je k dispozici závěsné zařízení, které LED stropní svítidlo Aurelia změní na závěsné světlo se zavěšením max. 150 cm.

Výjimečný kousek Hufnagel Aurelia - stmívatelné LED stropní světlo, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 30W, K: 7cm od našeho předního výrobce Hufnagel můžete získat v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 12 899 Kč.