Holtkötter Supernova D LED stojací lampa platinová, Obývací pokoj / jídelna, kov, K: 185cm

Uplight Supernova D LED s nastavitelnou barva sv?tla a vysokou hodnotou lumenu S LED stojací lampou Supernova si můžete do svých čtyř... více informací »
Holtkötter Supernova D LED stojací lampa platinová
Značka: Holtkötter
98 499 Kč
Ověřit dostupnost
Uplight Supernova D LED s nastavitelnou barva sv?tla a vysokou hodnotou lumenu S LED stojací lampou Supernova si můžete do svých čtyř...

Uplight Supernova D LED s nastavitelnou barva sv?tla a vysokou hodnotou lumenu S LED stojací lampou Supernova si můžete do svých čtyř stěn vnést jasného společníka. Supernova je inovativní, moderní a má pokročilou osvětlovací technologii. Ze stabilní kulaté základny vychází mírně zakřivená trubice, což znamená, že lampa vyčnívá do místnosti. Ve středu vnitřku trubice je integrován praktický dotykový stmívač, kterým lze ovládat dva světelné zdroje, které jsou připojeny k hornímu konci oblouku. Dva světelné zdroje jsou tvořeny vnějším a vnitřním prstencem. Vnější prstenec obíhá vnitřní světelný zdroj ve tvaru disku. Oba nechali světlo uniknout po celém svém povrchu. Oba světelné zdroje lze nezávisle na sobě natáčet a otáčet pro další flexibilitu při zarovnávání osvětlení. Dotykový stmívač se skládá ze tří tlačítek. Horní je určen pro vnitřní reflektor, spodní pro vnější reflektor a střední lze ovládat společně. Po zapnutí lze funkci stmívání aktivovat opětovným stisknutím stmívače tlačítka. Díky praktické paměťové funkci se světlo vždy rozsvítí v nastavení, jaké bylo při posledním vypnutí. Nekonečně proměnlivé stmívání a možnost samostatného přepínání obou světelných zdrojů vytvářejí velké množství individuálních nastavení, která lze vždy optimálně přizpůsobit situaci a náladě. Ve slevě produkt Holtkötter Supernova D LED stojací lampa platinová, Obývací pokoj / jídelna, kov, K: 185cm získáte taky na stránkách v populární sekci osvětlení směrem nahoru. Pořiďte si parádní kusy ve zmiňované kategorii snadno online! Výrobce Holtkötter dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment. Podívejte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Holtkötter Supernova D LED stojací lampa platinová, Obývací pokoj / jídelna, kov, K: 185cm od skvělé značky Holtkötter jednoduše seženete momentálně na webu extra výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 98 499 Kč.