Holtkötter Nova Flex LED stojací lampa červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 48W, K: 185cm

Uplight LED Nova Flex s flexibilně nastavitelným světlem na čtení Stropní svítilna Nova Flex LED od společnosti Holtkötter... více informací »
Holtkötter Nova Flex LED stojací lampa červená
Značka: Holtkötter
50 599 Kč
Ověřit dostupnost
Uplight LED Nova Flex s flexibilně nastavitelným světlem na čtení Stropní svítilna Nova Flex LED od společnosti Holtkötter...

Uplight LED Nova Flex s flexibilně nastavitelným světlem na čtení Stropní svítilna Nova Flex LED od společnosti Holtkötter nabízí přizpůsobené doplňkové osvětlení pro moderní obytné prostory. Zatímco jedna část kovového rámu vede rovně nahoru a obsahuje světlomet, druhá tyč rámu přechází v pružnou hadici z odolného materiálu v horní části. Na konec trubice je připevněna kulatá lampa na čtení, jejíž vyzařování světla lze díky flexibilitě paže nasměrovat tam, kde je potřeba světlo. Jsou instalovány dva dotykové stmívače, aby bylo možné plynule regulovat jas reflektorového i čtecího světla. Pohodovému čtení hodin už nic nestojí v cestě. – S funkcí paměti: jakmile je vybráno, nastavení zůstanou zachována i po opětovném zapnutí
Kvalitní produkt Holtkötter Nova Flex LED stojací lampa červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 48W, K: 185cm je k získání lehce tu v kategorii osvětlení směrem nahoru! Nyní můžete získat jiné kusy z této populární rubriky za skvělou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Holtkötter. Najdete je níže na této stránce.
Žádaný produkt Holtkötter Nova Flex LED stojací lampa červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 48W, K: 185cm máte možnost pořídit právě na webu v oblíbené kategorii osvětlení směrem nahoru! Připravili jsme parádní zboží z této kategorie za akční cenu!

Povedený produkt je k získání již dnes tady na webu v populární sekci osvětlení směrem nahoru. Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Designový produkt Holtkötter Nova Flex LED stojací lampa červená, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 48W, K: 185cm od skvělé značky Holtkötter jednoduše získáte právě za parádní cenu! Právě nyní za 50 599 Kč.