Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa hliník/šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, 19W, K: 103cm

Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva... více informací »
Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa hliník/šedá
Značka: Holtkötter
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva...

Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva světelné zdroje s kulatým tělem. Reflektory lze otočit díky vestavěným spojům a jsou namontovány na flexibilní hadici. Ty vycházejí ze dvou půvabných stoupacích trubek a jsou velmi flexibilní, což znamená, že je lze optimálně vyrovnat v různých polohách. Lze například generovat nepřímé osvětlení nebo umístit stojací lampu mezi dvě křesla a každý si může světlo nastavit sám pro sebe. Na každé ze dvou zkumavek je umístěn dotykový stmívač. Díky tomu lze světelné zdroje zapínat a vypínat nezávisle na sobě. Je také možné průběžně stmívat LED diody. Dlouhým podržením tlačítka změníte jas, dokud jej znovu neuvolníte. Díky nadčasovému, elegantnímu a přesto velmi modernímu vzhledu stojací lampy Flex Twin LED ji lze integrovat do téměř jakéhokoli stylu vybavení. Oblíbený a kvalitní výrobek Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa hliník/šedá, Obývací pokoj máte možnost najít přímo tady na webu ve známé rubrice stojací lampy. Máme pro vás parádní kusy z této populární kategorie za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Holtkötter svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment . Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zajímavý produkt Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa hliník/šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, 19W, K: 103cm od kvalitní značky Holtkötter naleznete tady výhodně. Nabídky od 34 999 Kč.