Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa černá/černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, 19W, K: 103cm

Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva... více informací »
Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa černá/černá
Značka: Holtkötter
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva...

Dvouplamenová LED stojací lampa Flex Twin s pružnými trubicemi Stojací lampa Flex Twin LED je ideální jako lampa na čtení. Má dva světelné zdroje s kulatým tělem. Reflektory lze otočit díky vestavěným spojům a jsou namontovány na flexibilní hadici. Ty vycházejí ze dvou půvabných stoupacích trubek a jsou velmi flexibilní, což znamená, že je lze optimálně vyrovnat v různých polohách. Lze například generovat nepřímé osvětlení nebo umístit stojací lampu mezi dvě křesla a každý si může světlo nastavit sám pro sebe. Na každé ze dvou zkumavek je umístěn dotykový stmívač. Díky tomu lze světelné zdroje zapínat a vypínat nezávisle na sobě. Je také možné průběžně stmívat LED diody. Dlouhým podržením tlačítka změníte jas, dokud jej znovu neuvolníte. Díky nadčasovému, elegantnímu a přesto velmi modernímu vzhledu stojací lampy Flex Twin LED ji lze integrovat do téměř jakéhokoli stylu vybavení. Unikátní a oblíbený produkt můžete dostat mimo jiné tady u nás umístěný v sekci stojací lampy! Najděte si oblíbené zboží z naší kategorie za super ceny.

Oblíbený produkt lze zakoupit taky tady na našem webu v rubrice stojací lampy. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Holtkötter. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Holtkötter má špičkové zboží.. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Oblíbený výrobek Holtkötter Flex Twin LED stojací lampa černá/černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, 19W, K: 103cm s osvědčenou značkou Holtkötter můžete koupit zrovna dneska za super cenu. Výhodně za super cenu 34 999 Kč.