HerzBlut Tre stolní lampa, dub přírodní, bílá 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, E27, 60W, K: 42cm

Stolní lampa Tre s bílým textilním stínidlem a rámem ze světlého dubu Útulný a přirozený vzhled jde ruku v ruce se stolní... více informací »
HerzBlut Tre stolní lampa
Značka: HerzBlut
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Tre s bílým textilním stínidlem a rámem ze světlého dubu Útulný a přirozený vzhled jde ruku v ruce se stolní...

Stolní lampa Tre s bílým textilním stínidlem a rámem ze světlého dubu Útulný a přirozený vzhled jde ruku v ruce se stolní lampou Tre. Lampa, která je vybavena kabelovým spínačem, má rám se třemi nohami z masivního dubu, který je dodáván v přírodním, světlém odstínu. To nese klasický odstín válce vyrobený z bílé bavlněné tkaniny. Výrobce HerzBlut na světla ze dřeva. Ty jsou vyráběny v Německu ručně vyráběným tesařstvím. Výsledkem jsou vysoce kvalitní světelné stojany s přírodním nádechem, které ladí s moderním nebo skandinávským stylem vybavení. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna
Tento kvalitní produkt HerzBlut Tre stolní lampa, dub přírodní, bílá 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, E27, 60W, K: 42cm je dostupný zrovna tu na stránkách ve známé kategorii stolní lampy! Nyní najdete unikátní produkty z naší rubriky snadno online. Oblíbený dodavatel HerzBlut vás obohatí o vysoce kvalitní zboží.. Nakupujte výhoděn u nás!

Výjimečný a žádaný produkt HerzBlut Tre stolní lampa, dub přírodní, bílá 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, E27, 60W, K: 42cm od známé značky HerzBlut lze koupit zde nyní výhodně! Levně za cenu 8 599 Kč.