HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 68cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 66cm

Stolní lampa Tre - s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o... více informací »
HerzBlut Tre stolní lampa
Značka: HerzBlut
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Tre - s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o...

Stolní lampa Tre – s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o dotek pohodlí, je stolní lampa Tre ideální. Jeho rám se skládá ze tří nohou vyrobených z masivního sukovitého dubu a poté naolejovaných, takže si teplý charakter přírodního materiálu přijde na své. Bílý textilní odstín je směrem nahoru mírně zúžený a otevřený. Ovládání se provádí pomocí spínače na kabelu. Tre je výsledkem ručně vyráběného tesařství. Výrobce HerzBlut svá dřevěná světla vyrobená v Německu a slibuje výrobky s bezchybným zpracováním a autentickým charismatem. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Tento neodolatelný kus HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 68cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 66cm seženete prostě tady na stránkách zařazený v sekci stolní lampy! Nyní najdete zcela nové produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento nejprodávanější produkt HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 68cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 66cm od skvělého výrobce HerzBlut máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 9 899 Kč.