HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 42cm

Stolní lampa Tre - s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o... více informací »
HerzBlut Tre stolní lampa
Značka: HerzBlut
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Tre - s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o...

Stolní lampa Tre – s bílou bavlněnou látkou a naolejovaným dubem Pokud mají být moderní obývací pokoje a salonky obohaceny o dotek pohodlí, je stolní lampa Tre ideální. Jeho rám se skládá ze tří nohou vyrobených z masivního sukovitého dubu a poté naolejovaných, takže si teplý charakter přírodního materiálu přijde na své. Bílý textilní odstín je směrem nahoru mírně zúžený a otevřený. Ovládání se provádí pomocí spínače na kabelu. Tre je výsledkem ručně vyráběného tesařství. Výrobce HerzBlut svá dřevěná světla vyrobená v Německu a slibuje výrobky s bezchybným zpracováním a autentickým charismatem. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Tento kvalitní výrobek HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 42cm, lze nakoupit zrovna tady a teď na našem webu v populární rubrice stolní lampy! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této známé kategorie snadno online!

Tento exkluzivní produkt HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 42cm seženete nyní tady na našich stránkách zařazený v rubrice stolní lampy! Nyní můžete najít parádní produkty z naší sekce za skvělou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce HerzBlut. Najdete je níže na této stránce. Tato značka HerzBlut má v nabídce skvělý sortiment za výhodné ceny.

Nový kousek HerzBlut Tre stolní lampa, dub olejovaný, 42cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, E27, 60W, K: 42cm od známého výrobce HerzBlut je k dispozici tady za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 8 599 Kč.