HerzBlut Starý kavalír stolní lampa plotové dřevo, Obývací pokoj / jídelna, přírodní plotové dřevo, kov, plsť, E27, 46W, K: 56cm

Původně navržená stolní lampa Alter Kavalier Zvláštní vlastností stolní lampy Alter Kavalier je kombinace různých materiálů.... více informací »
HerzBlut Starý kavalír stolní lampa plotové dřevo
Značka: HerzBlut
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
Původně navržená stolní lampa Alter Kavalier Zvláštní vlastností stolní lampy Alter Kavalier je kombinace různých materiálů....

Původně navržená stolní lampa Alter Kavalier Zvláštní vlastností stolní lampy Alter Kavalier je kombinace různých materiálů. Kulatá patice lampy je vyrobena z matného kartáčovaného kovu, zatímco patice je vyrobena z přirozeně stárnoucího plotového dřeva. Celá věc je završena klasicky tvarovaným stínidlem z bílé plsti. Celkově tak vznikne úžasná jednotka, takže se svítidlo stane efektivním a dekorativním zdrojem světla v obývacím pokoji. Každá lampa nebo každá patice lampy je přírodní produkt, tj. Lampa je jedinečná, a může se proto lišit od vyobrazení. Svítidla tohoto výrobce světel jsou vyráběna výhradně v Německu, takže nesou značku kvality „made in Germany“ a jsou v nejvyšší kvalitě. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Velmi oblíbený produkt HerzBlut Starý kavalír stolní lampa plotové dřevo, Obývací pokoj / jídelna, přírodní plotové dřevo, kov, plsť, E27, 46W, je dostupný bezstarostně tu na našem webu v populární rubrice stolní lampy! Vyberte si parádní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!
Tento zlevněný produkt HerzBlut Starý kavalír stolní lampa plotové dřevo, Obývací pokoj / jídelna, přírodní plotové dřevo, kov, plsť, E27, 46W, K: 56cm lze sehnat již dnes tu na našem webu ve známé sekci stolní lampy. Prozkoumejte zlevněné zboží ve zmiňované kategorii ve slevě.

Velmi žádaný kus HerzBlut Starý kavalír stolní lampa plotové dřevo, Obývací pokoj / jídelna, přírodní plotové dřevo, kov, plsť, E27, 46W, K: 56cm od populárního výrobce HerzBlut jednoduše získáte právě teď v nabídce za super cenu. Nyní pořídíte jen za 9 399 Kč.