HerzBlut Pan LED stojací lampa dub olej stmívací, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, železo, 36.5W, P: 25 cm, L: 17 cm, K: 145cm

Méně je více - stmívatelná LED stojací lampa Pan vyrobená z naolejovaného dubového suku LED stojací lampa Pan je výrazný a... více informací »
HerzBlut Pan LED stojací lampa dub olej stmívací
Značka: HerzBlut
28 499 Kč
Ověřit dostupnost
Méně je více - stmívatelná LED stojací lampa Pan vyrobená z naolejovaného dubového suku LED stojací lampa Pan je výrazný a...

Méně je více – stmívatelná LED stojací lampa Pan vyrobená z naolejovaného dubového suku LED stojací lampa Pan je výrazný a zároveň účinný světelný zdroj, který v obývacím pokoji vytváří čistý pocit přírody. Skládá se z matné niklové základové desky vyrobené z kovu a masivního dřevěného těla z naolejovaného dubového suku. Do horní třetiny dřevěného těla bylo zapracováno jakési okno, které směřovalo pohled na dřevěný interiér. LED v něm zabudované poskytují úžasně nepřímé světlo, když jsou zapnuty, ale zadní strana je také optimálně uspořádána tam umístěnými LED. V závislosti na situaci nebo náladě lze LED diody, které lze také samostatně přepínat, ztlumit a současně upravit barva sv?tla (funkce dim-to-warm). Stojací lampa Pan LED byla vyrobena v Německu, takže nese pečeť schválení „Made in Germany“. Výrobce svítidel HerzBlut se zavázal k lásce k surovému dřevu a věnuje pozornost udržitelné produkci s nízkými emisemi. Tento oblíbený kus HerzBlut Pan LED stojací lampa dub olej stmívací, Obývací pokoj / jídelna, můžete získat zrovna tu v populární kategorii stojací lampy. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele HerzBlut. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek HerzBlut Pan LED stojací lampa dub olej stmívací, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, železo, 36.5W, P: 25 cm, L: 17 cm, K: 145cm od dodavatele s dlouholetou historií HerzBlut snadno můžete získat právě teď v nabídce skutečně výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 28 499 Kč.