HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 36W, P: 36 cm, L: 36 cm, K: 5.5cm

Čtvercové dřevěné stropní svítidlo Otto O se stmívatelnými LED diodami Otto O je vysoce kvalitní LED stropní svítidlo, které... více informací »
HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech
Značka: HerzBlut
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercové dřevěné stropní svítidlo Otto O se stmívatelnými LED diodami Otto O je vysoce kvalitní LED stropní svítidlo, které...

Čtvercové dřevěné stropní svítidlo Otto O se stmívatelnými LED diodami Otto O je vysoce kvalitní LED stropní svítidlo, které se mimo jiné vyznačuje rámem z masivního pravého dřeva. Jednoduchý design ponechává prostor pro návrh obytného prostoru a osvětlení se také přizpůsobuje různým potřebám. Díky technologii Klick & Dim máte možnost nepřetržitého stmívání Otto O pomocí stávajícího nástěnného spínače. Díky integrované funkci dim-to-warm se mění také teplota sv?tla LED (2 200 až 4 000 Kelvinů) – pokud se jas sníží, zvýší se teplota. Saténový povrch žárovek také zajišťuje distribuci měkkého světla a vysoký index podání barev zaručuje přirozené podání barev. Zakoupením svítidla od společnosti HerzBlut podporujete udržitelné procesy. Výrazné povědomí výrobce o životním prostředí je patrné mimo jiné díky zpracování obnovitelných a recyklovatelných materiálů, možnosti výměny LED diod ve vlastní dílně a krátkých přepravních trasách díky tomu, že výroba probíhá v Německu . Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění a výrobu společnosti – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaTento oblíbený produkt HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 36W, P: 36 cm, L: 36 cm, K: 5.5cm lze koupit v pohodě tu na stránkách v populární rubrice stropní svítidla. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za super ceny. Populární výrobce HerzBlut vám poskytuje vysoce kvalitní zboží.! Vždyť to vidíte sami!
Hodně žádaný výrobek HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 36W, P: 36 cm, L: 36 cm, K: 5.5cm můžete najít mimo jiné tu na stránkách zařazený v kategorii stropní svítidla. Nyní můžete získat parádní výrobky z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele HerzBlut. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 36W, P: 36 cm, L: 36 cm, K: 5.5cm lze zakoupit bez obtíží tu na našem webu v kategorii stropní svítidla! Nyní koupíte ještě další produkty ve zmíněné sekci za super cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce více skvělých produktů značky HerzBlut. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Unikátní a žádaný kousek pořídíte již dnes tady u nás zařazený v sekci stropní svítidla. Podívejte se na zcela nové kusy z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu.

Zcela unikátní produkt HerzBlut Otto O stropní světlo čtverec ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 36W, P: 36 cm, L: 36 cm, K: 5.5cm od výrobce HerzBlut jednoduše můžete získat právě teď v nabídce ve slevě. Akční cena 20 999 Kč.