HerzBlut Otto O stojací čtecí lampa dub přírodní, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, 7.5W, K: 135cm

Otočné a otočné LED světlo na čtení Otto O Čtvercový kovový podstavec v niklové barvě a stojan z masivního dřeva dávají LED... více informací »
HerzBlut Otto O stojací čtecí lampa dub přírodní
Značka: HerzBlut
24 899 Kč
Ověřit dostupnost
Otočné a otočné LED světlo na čtení Otto O Čtvercový kovový podstavec v niklové barvě a stojan z masivního dřeva dávají LED...

Otočné a otočné LED světlo na čtení Otto O Čtvercový kovový podstavec v niklové barvě a stojan z masivního dřeva dávají LED stojací lampě Otto O od společnosti HerzBlut pevný Basis. Nahoře je filigránová kovová tyč, která nese hlavu lampy s LED světelným prvkem na dlouhém konci. Naproti tomu je podlouhlé protizávaží vyrobené z kovu, které udržuje otočné rameno lampy v rovnováze. Celé rameno lampy lze otočit a naklonit, takže lampa nabízí všestranné flexibilní osvětlení. Výška lampy, která je u stojací lampy relativně nízká, je záměrně zvolena tak, aby při čtení umožňovala co nejoslňující a nejcílenější osvětlení. Hlava lampy lze také pro maximální pohodlí otočit a otočit a je vyrobena z vysoce kvalitního masivního dřeva. Otto O lze také měnit jas pomocí dotykového stmívače. barva sv?tla diod LED se při ztlumení lampy stává teplejší a teplejší, takže můžete snadno přepínat mezi univerzální bílou podporující koncentraci a útulným okolním světlem. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaOblíbený a akční produkt HerzBlut Otto O stojací čtecí lampa dub přírodní, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, 7.5W, K: 135cm je k dispozici rovněž tady na stránkách ve známé rubrice stojací lampy! Nyní získáte akční produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více kousků od značky HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka HerzBlut pro své zákazníky dodává kvalitní zboží !

Nejprodávanější produkt HerzBlut Otto O stojací čtecí lampa dub přírodní, Obývací pokoj / jídelna, máte možnost dostat teď tu na stránkách umístěný v rubrice stojací lampy! Nyní najdete podobné kousky z této populární rubriky za výhodnou cenu! Známý výrobce HerzBlut poskytuje kvalitní sortiment.! A tady je důkaz. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek HerzBlut Otto O stojací čtecí lampa dub přírodní, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, 7.5W, K: 135cm od výrobce s dlouholetou historií HerzBlut k dostání na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! V současnosti pořídíte za cenu 24 899 Kč.